yetişkinler için olduğu gibi büyük bir egzersiz çift okul bahçesi oyunları

Vanessa Voltolina tarafından

bu fitness geldiğinde birçok kişi için, ifade “ağrı yok, hiçbir kazanç” gerçek halkaları. Hayır, biz fiziksel acı bahsetmiyoruz. (Biz yine de, değil umarım.) Biz sıkıntı bahsediyoruz. Gerçekten, bir koşu bandı veya eliptik 30 dakika nasıl heyecan verici? Evet, bu iş bitmiş olur, ama aynı zamanda bir tür monoton olduğunu ve cansız – ve belki de dünyada dört beş takım birçok kişinin spor üyeliklerini kullanmayın nedeni de bir parçası.

Egzersiz eğlenceli olması için kullanılan hatırlıyor musun? Evet, bizim 9 yaşındaki benlikleri o tatilinden geldi sağ ne zaman vardı. Okul Gün ortasında mutluluk olduğunu 30- 60 dakika oturumu bize de fiziksel olarak sağlıklı kalmak ve bastırılmış enerji dışı darbe yardımcı oldu. (Recess süresi de ‘Sadece söylüyorum. Çocuklar uyuşmazlık çözümü yeteneklerini, hafızayı güçlendirme yoğunlaşmayı ve geliştirmek için gösterilmiştir.) Ayrıca mutluluk düzeyi ve açık havada konum süre arasında bir bağlantı var gibi görünüyor …

Yani, arkadaşlarını toplamak içinizdeki çocuğu kanalize ve bu okul bahçesi esinlenen egzersiz programı ile yanık hissediyorum. (Aksi belirtilmedikçe, tüm kalori yakmak tahminleri 160 kiloluk bir kişi için egzersiz 30 dakika dayanır.)

tebeşir patlak ve kaldırım üzerinde bir seksek kurulu oluşturmak (veya yerel oyun bir boyalı bir tane var olmadığına bakın). Bu kalp -Terfi egzersiz kilo bağlı ve canlılığı atlamalı, dakikada beş ila 15 kalori yakabilirsiniz.

Bu tam vücut antremanı saatte yaklaşık 500 kalori yakma yeteneğine sahiptir ve kalça hareket ve dörtlü çekici içerir. Sadece çocuk sürümünden bir değişiklik: Egzersiz tüm faydalarını biçmek, ağırlıklı kasnağa değil, hafif bir plastik bir yatırım.

ip atlama bir ihtiyar ama bir goodie olan – (eğer kadın iseniz ve iyi bir spor sutyeni) ihtiyacınız olan tüm sizin güvenilir atlama ipi, boşluk bit ve spor ayakkabı bir çift. sadece 30 dakika sonra, 430 kalori kadar ateşe olursunuz! Hiçbir atlama ipi? Sorun değil. Gün boyunca 10 dakikalık artışlarla atlama krikolar yaparak eğlenceli, nefessiz egzersiz alın. (Dinç atlama bir yarım saatlik nöbeti 280 kalori patlama olabilir.)

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …