sıska orospu vegan beslenme planı yorum

diyet tüm hayvansal ürünler, artı birkaç diğer şeyler bırakın ve muhteşem görünümlü bir BOD ve daha iyi sağlık olsun. Bu en çok satan kitap Skinny Orospu ortaya koydu plan.

Yazarlar / modelleme sanayi veterinerler Rory Freedman ve Kim Barnouin sürer kaç lira kaybedersiniz ya da ne kadar ilgili özelliklerini sunmuyoruz. Onlar sadece kendi kabul eğer ince alırsınız unutmayın “yaşam tarzını”.

Onlar büyük olasılıkla bu diyet ile yapmanız gerekir büyük değişiklikler buna değer olduğunu söylüyor – sağlık ve bel ve hayvanların refahı uğruna. Ama geçiş yaparken coddled olmak için beklemeyin.

Onlar aşırı sert sevgi alır. Herhangi bir inançların dört harfli kelime sürü hayvan işleme grafik açıklamaları ve az sempati bekledikleri (ana akım dışında bazen) onların ile çatışma.

Tüm et, süt, yumurta ve balık kesmek gerekir. Ayrıca şeker, yapay tatlandırıcılar ve rafine karbonhidrat shun gerekir.

Kafein ve alkol kesinlikle tavsiye edilir. Ama kahve ya da organik sülfit-özgür kırmızı şarap cam bir arada fincan izin verilir. Onlar da organik tek yemek istiyoruz.

Çoğunlukla yeme meyve ve sebzeler, baklagiller, fındık, tohumlar ve tüm hububatlar olacak. İstediğiniz bu kadar yiyebilirsiniz. Hiçbir kalori sayma var.

İdeal Skinny Kaltak kahvaltı meyvedir. Öğle yemeği bir salata ve / veya sebze. Akşam böyle bir sahte tavuk köftesi ya da tofu Tavada olarak bir şey “ağır” olduğunu.

Zaten bir vejetaryen değilseniz, büyük bir yaşam tarzı revizyon için hazır olun. Hatta yazarlar rejimine uyum hissi bırakabilir kabul özellikle ilk birkaç ay için “, öfkeli, mahrum bunalmış, ve, sinirli”.

Sınırlamalar: Sen etobur yollar güle güle öpücüğü gerekir.

Pişirme ve alışveriş: Ayrıca yeni bir bakkal bulmak gerekebilir. Düzenli dükkan belirli önerilen öğeleri stok olmayabilir. Dışarıda Yemek zor olabilir. gıdaların çoğu, doğrama hazırlık çalışma gerektirir yerim (bütün meyve ve çiğ sebze salata düşünüyorum).

In-kişi toplantıları: No.

Egzersiz: Skinny Orospu sizin seçtiğiniz herhangi bir egzersiz için, yaklaşık 20 dakika, haftada 5 gün dışarı oyma önerir. Bazı Sıska Kaltak Fitness DVD’leri de vardır.

bazı kıpırdatmak oda var. Skinny Orospu bir meyve-sadece kahvaltı önerir Örneğin, bu da kabul edilebilir paketlenmiş kahvaltı öğelerin bir listesini içerir.

Maliyetler: Skinny Orospu diyet kucaklayan net maliyeti en az olmalıdır. Muhtemelen organik üretim ve birçok organik / vegan ambalajlı ürünler için daha fazla ödeme yaparsınız. Ama artık pahalı et, kümes hayvanları ve balık için dışarı bombardımanı olacak.

Destek: Bu sizin kendi başınıza yapmak bir diyet.

Çalışıyor mu?

Eğer Skinny Kaltak planını izlerseniz o da zor, uzun vadeli takip yapabilir kalori, çok düşük olduğundan, muhtemelen kilo kaybedersiniz. Ayrıca beslenme bazı alanlarda kısa düşebilir.

Çoğu insan, bir daha bitki-temelli beslenmenin tüm hayvansal ürünler kesip yararlanacak iken gerekli değildir.

Bir vegan beslenme sağlıklı olması, ancak yemek ya da kilo kaybı atlamak-başlatmaya açlık önce yırtıcı oluncaya kadar bekleyen gibi bu kitapta yer alan önerilerden bazılarını, olabilir, güvenli olmayan ve iddialarını yedeklemek için hiçbir kanıt yok.

Bu Belirli koşullar için iyi midir?

İyi dengeli, kalori kontrollü, bitki-temelli diyet, kalp sağlığı, diyabet, yüksek tansiyon ve yüksek kolesterol için iyi olabilir. Ancak bu plan gerekli rehberlik yoksun ve çok tartışmalı tavsiye herhangi bir sağlık koşulları için tavsiye edilebilir içerir.

Eğer bir vegan beslenme çalışırken ilgileniyorsanız, size beslenme ve sağlık ihtiyaçlarının karşılanması emin olmak için doktorunuzla veya diyetisyen konuşun.

Son Söz

Eğer sıkı bir, düşük kalorili, vegan yaşam tarzı ile diyet temizlemek için arıyorsanız, bu kitap bir ilk adımı sunuyor, ama aynı zamanda bazı sorunlu önerileri ile birlikte geliyor.

Eğer dışarı yemek kolaylık yiyeceklerden zevk veya bir zamanlamaya göre yemek istiyorsanız, bu diyet sizin için değil.

Kitabın basit, in-your-face sesi kalbin ezik ya da zayıf değildir.

KAYNAKLAR

Beslenme ve Diyetetik Akademisi.

Freedman, R. Skinny Kaltak: Yeme Crap ve Başlat Looking Fabulous durmak ister Savvy Kız A No-Saçma, Tough-Love Kılavuzu! Basın, 2005 yayınlanıyor.

Skinnybitch.

Spencer, Obezite, June2003 E. Uluslararası Dergisi.

Turner McGrievy, G. Obezite 2012 Online Eylül yayınladı.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …