sinüzit ameliyatı türleri ve kurtarma

Alerjiler Eğilimler

Cerrahinin amacı, T; th drenaj yapmak; genellikle tıkanıklık bir kaldırarak, daha iyi sinüsler; mukus boşaltma. Bu kaldırma anlamına gelebilir

tıp ve Hom ile birlikte kullanıldığında Cerrahi en başarılı olduğu; Tedavi gelecek sinüzit önlemek için. İkinci ameliyat ve gelecekteki sinusiti; antibiyotikler yeniden bulaşmasını engellemek için alındığı takdirde önlenebilir.

Endoskopik cerrahi, geleneksel surger tercih edilir; ameliyat gerektiren kronik sinüzit çoğu durum için. Daha az invaziv olduğu; daha az pahalı ve komplikasyon daha düşük bir oranı vardır.

Çok fe; insanlar sinüzit tedavisi için ameliyat gerekir. Ama ameliyat i gerekebilir; Bunların TÜM doğru

Enfekte şişmiş ya da hasarlar; doku; Kemik, semtlere mukus drenajı için daha geniş bir açıklık oluşturmak için; sinüsler; Büyümeler (polipler) insid; Burun veya sinüslerin; Bir burun o engelliyor yabancı bir nesne; sinüs geçit. Bu genellikle çocuklarda görülür.

Endoskopik cerrahi az miktarda kaldırmak için yapılabilir; kemik veya sinüs açıklıkları veya büyümeyi kaldırmak için engelleme diğer malzemelerin; (Polipler). Normalde, ince, ışıklı alet bir endoskop inserte denir; burundan doktor görmek ve inci engelliyor olursa olsun kaldırmak böylece; sinüsler; Sinüs cerrahisi whe yapılabilir; komplikasyonları sinüzit-böyle bir sinüs içinde irin gelişme olarak, infectio; yüz kemiklerinin ya da Brai arasında; abse sahibi olur oluştu. cerrahi Bu tür, inci; Doktor ağız içinde veya inci yoluyla gelen sinüse bir açıklık yapar; yüz cilt.

Doktorunuz chroni var diyor; sinüzit; 4 ila 6 hafta boyunca; “tedavi maksimum medica” Sen ne denir takip ettik. Bu ilaçları bir geçtiniz demektir; En az 4 ila 6 hafta süreyle takip edilen evde tedavi. Bu muamele; antibiyotikler; Steroid burun spreyi ve diğer prescriptio; ilaçlar; Sen yaşadım; 4 ila 6 hafta o sonra sinüslerin CT taraması; Tedavi. Tedaviden sonra yapılan CT taraması olması çok önemlidir. şişlik ve enfeksiyon indirgeyici; mümkün olduğunca doktorunuzun size neden olabilir görmenizi sağlar; enfeksiyonlar; CT taraması sizi tutuyor, örneğin nazal polipler olarak o bir şey gösterir; olması gerektiği gibi boşalmasını sinüsler.