Şiddetli gıda alerjileri: Bir acil durum planı

Alerjiler Eğilimler

1. Okuma Etiketler. alışveriş her zaman, bakkal sepeti koymak her şeyi etiket okumak. Yeni etiketleme kuralları daha kolay malzemeler noktaya olun. Şimdi, etiketlerin kılık değiştirmiş bir alerji tetikleyici olabilecek bir madde varsa listelemek gerekir. Örneğin, “yumurta” yerine sadece “albumin” (bir yumurta ürün) söylemek zorundayım. Onlar da bir ürünün belirli fındık veya deniz listelemek için var.

Daha önce bir şey aldım bile, yine etiket okumak. maddeler değişebilir asla bilemezsiniz.

Çocuğunuzun bu ipuçları ile okulda alerji yönetmenize yardımcı; Yardım Çocuklar Onların Şöhret İddia: alerji veya astım Çocuk spor excel olabilir. alerji kontrolsüz Ama eğer onlar dayanıklılık olmayacaktır. Emin çocuklar ilaç almak emin olun; Destek Circle: çocuklar okulda destek almak Yardım. öğretmenler, hemşire ve çocuğun alerji veya astım görüşmek üzere koç ile tanışın. Bir oyun planı geliştirin; Oyun Planı: Kritik detayları ile okul hemşire bir “alerji kartı” Give – Çocuğunuzun alerji …

gıda etiketleri daha kontrol edin. fındık veya süt gibi – – Bazı losyonlar, saç bakım ürünleri, sabunlar ve ilaçlar aynı zamanda gıda ürünleri olabilir alerjileri tetikleyen olabilir.

2. Sorulan Sorular – Eğer gıda ne sormak bir restoran ya da bir arkadaşınızın evinde olsun, yemek için dışarı çıkmak zaman. Gıda alerjisi olan bir gıda olarak aynı yüzey veya eşyaları kullanılarak hazırlanmıştır olup olmadığını sor. bir restoranda şef, müdür ve alerji hakkında sunucuya konuşun. sade bir şekilde hazırlanmış oluyor Sipariş yiyecek. Her zaman her ihtimale karşı yanınızda ilaç taşımak. Bir arkadaşının evinde yemek yerken, diğerleri paylaşabilir “güvenli” bir yemek getirmek için sunuyoruz.

3. Taşıma Tıp – muhtemelen Auvi-Q veya EpiPen (enjektabl epinefrin) reçete edecektir Doktorunuz. Sizin veya çocuğunuzun emin ne zaman ve nasıl kullanılacağını ve bunu kullandıktan sonra ne yapacağını bildiğinizden emin olun. Siz veya çocuğunuz her zaman ikisi kullanışlı olmalıdır. Alerjik reaksiyon durumunda kullanmak gerekir. Son kullanma tarihini kontrol edin ve takviminde yazmak, ya da eczanede otomatik yedekler için kaydolun. Ailen bunu enjekte bilir emin herkesin olun.

4. Bir Alerji Eylem Planı Var – bir alerjik reaksiyon durumunda ne yapılacağı konusunda doktorunuzla konuşun. Sizin veya çocuğunuzun ciddi alerjisi ve ne bir tepki durumunda neler yapacaklarını gıdalar yazın. dosyada planın bir kopyasını saklayın. Çocuğunuzun alerjik marka olup olmadığından emin çocuğunuzun okul kopyaları vardır ve onun öğretmenleri bu konuda biliyorum. Eğer alerjik iseniz, iş yerinde bir planı var.

KAYNAKLAR

Alerji, Astım ve İmmünoloji Koleji: “Gıda alerjisi için Kaçınma Önlemler.”

Gıda Alerji ve Anafilaksi Ağ: “Anlama Gıda Etiketleri”, “Gıda Alerjen Etiketleme ve Tüketici Koruma Yasası”, “Gıda Alerji Eylem Planı.