Sezonun eatings

Çizkek. Eggnog. Geçiştirmek.

şeytan en sinfully lezzetli gıdaların bir listesini varsa, bunlar mutlaka yüksek rütbe. Sen yağ ve kalori yüklü tatil davranır, cezbeden ilk elden biliyorum. Sen iyi olmak istiyorum. Sen yemek değil deneyin. Ama bu çok uzun masalar-tuzlu peynirler üzerinde lüks görüntüler anket, güzel canapĆ olarak, tartlets, kremsi dips, kaz ciğeri.

Ya da belki onu ünlü kekler-ve size yardımcı olamaz ama, bence, teyze Bev’ın istiridye sosu, onu özel patates püresi oturup “Oh, ne halt!”

Bir dereceye kadar, haklısın. Bu tatil, neden bir aziz? “Tatil kilo denemek için hiçbir zaman vardır,” Kathleen Zelman’a, MPH, RD / LD, beslenme ‘nin müdürü diyor. “Sen, korumak kilo almadan. Ben, ‘sosyal kilo bakım,’ sen küçük bir savurganlık ve keyfini fikri diyoruz kazanmak değil istiyorum.

mevsimlik gıdaların bazı zevk kendinizi vermek bir hediye, Zelman diyor. “Küçük ısırıkları sadece bir sorun değildir. Bu şekilde, çok-ama sadece biraz yemek, pasta var ve onu yiyebilir.” Diğer bir deyişle, başarısızlık için kendinizi kurmayın. cezbeden sadece çok kendinizi zevk bildirmek zorunda overwhelming- vardır. Ama yine de bazı kısıtlama göstermek zorunda.

Zelman kendi oyun planı olduğunu söylüyor “Ben Şükran etrafında geldiğinde kilo mücadele yaşıyorum emin olun. Kaybedecek pound yoksa iyi bir yere kendinizi alırsanız, herhangi bir kazanç olmayacaktır.”

Ya da çok değil, neyse. Burada kolaylıkla büfe şenlikleri yüz yardımcı olmak için birkaç ipucu

Bir parti önce yiyin. Bir tatil kutlama isabet önce, çorba, salata, patlamış mısır –something dolgu ancak birçok kalori olmadan bir kase var. Bu daha ayırt edici olmasını sağlar iştah, kapalı kenar alır.

dikkatle otlatmak. zengin gıdaların birkaç ısırık zevk, ama genel olarak çiğ sebze, meyve, somon füme, karides ve üzerinde doldurmak. kremsi, yağlı veya kızarmış gıdalar üzerinde aşırıya kaçmayın.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Tavuk, Çikolata, Salatalar, Tatlılar, Çorba