restoran beslenme sırları

Restoran sırlar genellikle beslenme ile başlar. Ve şu ana kadar, bu restoran beslenme gerçekleri bir hit-or-miss temelinde mevcut olmuştur.

Kongre süpermarketlerde ambalajlı gıdaların üzerinde bir beslenme gerçekler etiket üzerinde benzer bilgi vermek zincir restoranlar gerektirecek iki faturaları gördüğü bu, değiştirmek başlıyor.

restoran beslenmenin yanında, birçok diners bilmiyorum ticaretin diğer ipuçları ve hileler vardır. Gıda güvenliği, porsiyon boyutları hakkında daha fazla restoran sırlarını öğrenmek istiyorum ve hangi gıdalar en beslenme sunuyoruz – ve değer – karşılığını? Okumaya devam et.

En büyük restoran sırlarından biri beslenme bilgidir. Bir düşünün: onlar tahminen 2130 kalori içerdiği bilse Outback Steakhouse en Bloomin ‘Soğan biri aşağıya yemek istiyorum Kaç diners?

Ama bu değişiyor olabilir. Kongre’de geçiyor iki faturaları, bir böyle broşürler veya web sitesinde olduğu gibi, seçim ancak beslenme bilgi sağlamak için 20 veya daha fazla çıkışları ile restoranlar gerektirir; Başka menüler veya menü kurullarında restoran beslenme bilgileri gerektirir.

“Menüde yoksa kimse görür, çünkü o yapıyor değmez,” Margo Wootan, Kamu Yararı Bilim tüketici savunma grubu Center beslenme politikası direktörü diyor.

en az 15 satış noktası ile restoran son zamanlarda menüler veya menü kurullarında kalori göstermeye başlaması istendi New York,, Diners haber almış. Restoran müşterilerin bazıları% 90 kalori sayar Technomic, Chicago merkezli piyasa araştırma şirketi tarafından yapılan bir ankete göre, beklenenden daha yüksek olduğunu söyledi.

Bu bilgiler Technomic araştırmaya göre, Diners sipariş ne% 82 değişiyor. Araştırmaya katılanların yüzde altmışı da ziyaret ettikleri ne restoranlar etkilediğini söyledi.

Şimdi ne yiyorsanız daha fazla restoran beslenme bilgi ister misiniz? web sitelerini kontrol edin. Akşam yemeği ev zincirlerinin bir avuç gibi en fast-food zincirleri zaten bu bilgileri online sağlar. Kentucky Fried Chicken, Taco Bell, Pizza Hut ve diğer markaların sahibi Yum! Brands, ülke çapında tüm şirketin sahip olduğu restoranlarda menü kurullarında kalori sayar yerleştirmek başlıyor ve 2011 yılına kadar çalışmalarını tamamlayacak.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Tavuk, Çikolata, Salatalar, Tatlılar, Çorba