kendi kendine hipnoz – Konu genel bakış

Hipnoz size çevresi daha az farkına sırasında odaklı konsantrasyon halidir. Hipnoterapi fiziksel ya da psikolojik durumların tedavisi için hipnoz kullanılmasıdır. Hipnotik duruma, ya da trans sırasında, insanların davranışlarını değiştirmek yardımcı olabilir önerileri kabul etmek daha mümkün olduğu düşünülmektedir.

Jen Sturial ile; – Oh üzgünüm, sen ne dedin; Bir konuşma (hatta ilginç bir) meşgul iken bize iyi olur: Biz aniden o zaman biz sadece söylenenleri hiçbir fikrim yok fark, geri günümüze kadar oturtun. Zihnimiz uzak gezindi ve gitti … nereye? geçmişte ya da gelecekte kapalı atlanır Büyük olasılıkla. Sadece konuşmaları sırasında olmaz. Bir film izlerken, bir zihinsel bakkal listesi derleme başlayacağız. köpek yürürken ya, biz vardı bir konuşma tekrar edeceğiz …

Onlar egzersiz boyunca yalnız ve hipnotik trans sırasında yapılan tüm önerileri kontrolünde olduğu için birçok kişi, kendi kendine hipnoz tercih ederim. Nitelikli terapist kendinizi nasıl hipnotize size öğretebilir. Bazı insanlar kitaplardan öğrenmek mümkün.

Kendi kendine hipnoz genellikle belirli sorunları ile yardımcı olmak için önerilerde de dahil olmak üzere, bir hipnotik trans getirmek için bir komut dosyası yazma oluşur. Genellikle komut kaydedebilir ve bir hipnotik duruma gitmek istediğinizde sonra bandı oynarlar.

deneyimsiz kişiler tarafından yapılan bile kendi kendine hipnoz, güvenli olarak kabul edilir. Bir araç sürüş veya tetikte olması veya hızla cevap verebilmek için gereken herhangi bir durumda iken ama yapılmamalıdır.