cilt kanseri tedavisi (PDQ ®): Tedavi [] daha fazla bilgi -get

-4 KANSER

Çevrimiçi sohbet

‘In Canlı destek ® online sohbet hizmeti, Bilgi Uzmanı ile çevrimiçi sohbet etme yeteneği ile internet kullanıcılarının sağlar. hizmet, Pazartesi’den Cuma’ya, 11:00 ile akşam Doğu zaman 08:00 saatleri arasında kullanılabilir. Bilgi Uzmanları internet kullanıcılarının Web siteleri hakkında bilgi bulmak ve kanser ile ilgili sorulara cevap yardımcı olabilir.

Bize Yazın

daha fazla bilgi için, bu adrese yazınız

Web sitesini arama

Web sitesi kanseri, klinik çalışmalarda ve diğer Web siteleri ve kanser hastaları ve aileleri için destek ve kaynak sunan kuruluşlar hakkında bilgi online erişim sağlar. Hızlı arama için, her Web sayfasının sağ üst köşesinde bulunan arama kutusunu kullanın. arama terimleri geniş bir yelpazede için sonuç “En iyi Bahis,” en yakın girilen arama terimi ile ilgili editoryal seçilen Web sayfaları listesini içerecektir.

Kanser tedavisinde ve hizmetleri hakkında malzeme ve bilgi almak için birçok başka yerlerde de vardır. Bölgenizdeki Hastaneler maliyesi hakkında bilgi, ve tedaviden elde evde bakım alma ve kanser tedavisi ile ilgili sorunların çözümüne sahip yerel ve bölgesel kurumlar hakkında bilgi sahibi olabilir.

Yayınlar bul

kitapçıklar ve hastalar, sağlık çalışanları için diğer malzemeleri ve halkı vardır. Bu yayınlar kanser türlerini, kanser tedavi yöntemleri, kanser ile başa çıkma ve klinik çalışmalar tartışılmıştır. Bazı yayınlar kanser, kanser nedenleri ve önlenmesi, kanser istatistikleri ve araştırma faaliyetleri için testler hakkında bilgi verir. Bu ve diğer konularla ilgili materyaller online sipariş veya Yayınları Locator doğrudan basılmış olabilir. Bu malzemeler ayrıca telefonla sipariş edilebilir Kanser Bilgi Servisi ücretsiz 1-800-4-KANSER (1-800-422-6237).

: 2013/10/25

Bu bilgiler, üretim ve Nationa tarafından sağlanır; cance; Enstitü (). yazılı beri bu konudaki bilgiler değişmiş olabilir. En güncel bilgiler için, Nationa temasa; cance; http Internet web sitesi üzerinden Enstitüsü: /; cancer.gov veya 1-800-4-KANSER diyoruz.

 Ulusal Kanser Enstitüsü Halkla İlişkiler