cilt kanseri tedavisi (PDQ ®): melanom dışı cilt kanseri için [] -treatment seçenekler

Bazal hücreli karsinom

Doktorunuz melanom cilt kanseri var diyor sonra, ilk soru muhtemelen olacak: o yaymak Has; Taşınmış veya derin cildinize içinde veya vücudun diğer bölgelerine “, metastaz” eğer doktorunuz öğrenmek için testler yapacak; Laboratuarda bazı olası ipuçları var doktorunuz öncelikle melanom tanısı var var rapor vardır. melanom az 1 milimetre kalınlığında ise, kalın bir daha yayılmış olması olasılığı düşüktür. Raporda ayrıca ne kadar çabuk söz olabilir …

Tekrarlayan bazal hücreli karsinom tedavisi genellikle Mohs mikrografik cerrahidir.

metastatik ya da lokal tedavi ile tedavi edilemeyen bazal hücreli karsinom tedavisi genellikle kemoterapi ya da yeni bir tedavi klinik çalışmadır.

Şimdi cildin bazal hücreli karsinom hastaları kabul eden kanser klinik çalışmaların bireyin listeden ABD klinik araştırmalar için kontrol edin. Daha spesifik sonuçlar için, bu tür deneme yeri, tedavi türü veya ilacın adı gibi diğer arama özelliklerini kullanarak ayrıntılı arama. sizin için doğru olabilir klinik çalışmalar hakkında doktorunuzla konuşun. klinik çalışmalar hakkında genel bilgiler Web sitesinden edinilebilir.

Skuamöz hücre karsinoması

skuamöz hücreli karsinom tedavisi şunları içerebilir

Tekrarlayan skuamöz hücreli karsinom tedavisi şunları içerebilir

metastatik ya da aşağıdakileri içerebilir lokal tedavi ile tedavi edilemez skuamöz hücreli karsinom tedavisi

Şimdi skuamöz hücreli karsinom hastaları kabul eden kanser klinik çalışmaların bireyin listeden ABD klinik araştırmalar için kontrol edin. Daha spesifik sonuçlar için, bu tür deneme yeri, tedavi türü veya ilacın adı gibi diğer arama özelliklerini kullanarak ayrıntılı arama. sizin için doğru olabilir klinik çalışmalar hakkında doktorunuzla konuşun. klinik çalışmalar hakkında genel bilgiler Web sitesinden edinilebilir.

Bu bilgiler, üretim ve Nationa tarafından sağlanır; cance; Enstitü (). yazılı beri bu konudaki bilgiler değişmiş olabilir. En güncel bilgiler için, Nationa temasa; cance; http Internet web sitesi üzerinden Enstitüsü: /; cancer.gov veya 1-800-4-KANSER diyoruz.

 Ulusal Kanser Enstitüsü Halkla İlişkiler